Dažniausiai užduodami klausimai


Ką mes darome?

Order24.lt Jums siūlo tarpininkavimo paslaugas užsakinėjant prekes iš įvairių užsienio el. parduotuvių. Pagal Jūsų pageidavimus atliekame tiek individualius užsakymus, tiek grupinius užsakymus siekiant sutaupyti Jūsų pinigus ! Taip pat konsultuojame visais užsakymo klausimais.

Kaip užsisakyti?

Jums tereikia:

  • Išsirinkti prekes iš mūsų pateiktų parduotuvių sąrašo [kuriamas] (jei norite užsisakyti iš sąraše nepateiktos parduotuvės, susisiekite su mumis ir išsiaiškinsime, ar Jūsų norima el. parduotuvė siunčia prekes į Lietuvą);
  •  Užpildyti užsakymo formą ir susisiekti su mumis;
  • Užpildžius formą ir susisiekus su mumis gausite apmokėjimo sąskaitą;
  • Apmokėjus beliks laukti prekių!

Kiek kainuoja tarpininkavimo paslaugos?

Tarpininkavimo mokestis priklauso nuo bendros prekių sumos ir svyruoja tarp 5-12%. Kuo didesnė bendra pirkinių suma, tuo pigesnis tarpininkavimo mokestis! Be to, visada galime derėtis ir rasti bendrą kompromisą! =)

Grupiniams (pvz. sportsdirect.com) užsakymams procentinis mokestis neskaičiuojamas! Šių užsakymų sąlygas rasite skyrelyje “Daryti užsakymą” Informacija skiltyje. Dažniausiai ten būna nurodytas valiutos kursas, kuriuo bus skaičiuojama pirkinių suma bei siuntimo mokestis ir daugiau jokių papildomų mokesčių!

Kaip ir kada man apmokėti už prekes?

Apmokėjimas visada būna išankstinis, kartais galime susitarti ir dėl avansinio sumokėjimo, priklausomai nuo prekių sumos. Susimokėti galima banko pavedimu mūsų duotais rekvizitais arba grynaisiais pinigais. Mokant bankiniu pavedimu tą pačią dieną kai planuojamas užsakymas, būtina vesti pinigus iš Swedbank sąskaitos, kad pinigai spėtų atkeliauti iki mūsų banko sąskaitos.

Ar galiu jumis pasitikėti?

Taip, mumis galite pasitikėti 100%, kadangi mes dirbame legaliai pagal individualios veiklos pažymą Nr. 600830.

Pristatymas

Pristatymo kaina kiekvienoje užsienio el. parduotuvėje skirtinga. Didžioji dalis Kinijos el. parduotuvių prekes į Lietuvą siunčia nemokamai. Jei nerandate siuntimo kainos ar nežinote ar tas puslapis siunčia į Lietuvą – susisiekite su mumis ir mes jus pakonsultuosime!

Grupiniai užsakymai:
Perkant daiktus per grupinius užsakymus, prekes galima atsiimti nemokamai Kaune arba Biržuose. Kitais atvejais prekes siunčiame naudojant lpexpress terminalus, taip pat galima susitarti ir dėl kitų siuntimo būdų – post24 terminalais, autobusais, Lietuvos paštu ir kt.

Ar dažnai darote grupinius užsakymus?

Grupinius užsakymus iš sportsdirect.com parduotuvės atliekame kas 1-2 savaites, priklausomai nuo žmonių poreikių. Apie būsimą užsakymą pranešame pradiniame Order24.lt puslapyje matomame laikmatyje, taip pat mūsų Facebook paskyroje.

Kodėl apsimoka pirkti dalyvaujant grupiniuose užsakymuose?

Grupiniai užsakymai yra renkami tam, kad Jūs galėtumėte sutaupyti pinigų už siuntimą ir nereikėtų mokėti pilnos siuntimo kainos (pvz. sportsdirect siuntimo kaina perkant vienam kainuotų ~50-60lt).

Ar man nereikės mokėti papildomų mokesčių perkant iš užsienio?

Užsisakant prekes iš Europos sąjungos šalių jokie papildomi mokesčiai nebus taikomi. Perkant iš kitų valstybių galimi papildomi mokesčiai:

  • PVM 21% kai prekės kaina su siuntimu viršija 75Lt ir prekė pirkta komerciniais tikslais;
  • PVM 21% kai prekės kaina su siuntimu viršija 175Lt ir prekė pirkta kaip dovana;
  • Lietuvos pašto tarpininkavimo su muitine mokestis 30Lt, jei siunta apmokestinama PVM;
  • 3% muito mokestis, perkant ne iš Europos sąjungos šaliu, kurių vertė su siuntimu yra virš 600Lt.